همایش روحانیون خمینی شهر

جلسه فصلی روحانیون خمینی شهر با حضور حجت الاسلام و المسلمین قرائتی و با دعوت امام جمعه خمینی شهر حاج آقا رحیمی در مدسه جوادالائمه و با حضور حدود300نفر از روحانیون ، ائمه جماعت ، مدیران حوزه های علمیه از خواهران و برادران و شرکت ائمه جمعه نجف آباد ، درچه ، و کوشک برگزار گردید.

در این جلسه حاج آقا قرائتی پیرامون مسائل مختلف و واجبات فراموش شده از جمله تفسیر قرآن و ضرورت بازگشت قرآن به زندگی و لزوم تدبر و تفسیر قرآن و ضرورت جلساتنیز توسط روحانیون سخنانی ایراد کرد.

پس از آن امام جمعه خمینی شهر حاج آقا رحیمی تذکراتی در مورد غبار روبی مساجد ، اهمیت به اجتماع در نماز عید فطر ، استفاده از ظرفیت ها از جمله ماه رمضان و آگاهی بخشی به مردم ، تبیین مسائل سیاسی ، اخلاقی ، قرآنی و استفاده از ثقلین و نماز در برابر تهاجم فرهنگی و نیز گلایه کرد از سکوت روحانیون در برابر کج اندیشان و فتنه گران و مرجع تراشان و اختلاف افکنان و درک شرایط زمان و مکان و نجات نسل جوان از شر ماهواره ها حتی آن شبکه های انگلیسی که به نام امام حسین و یا ابالفضل (ع) در خمینی شهر فعالیت می کنند و شهر را بد نام می کنند !!

در پایان از روحانیون خواست ضمن انجام وظیفه به امر به معروف و نهی از منکر و تقویت نظام و رهبری و تنظیم شعائر الهی از جمله حضور در نماز جمعه بیشتر توجه نمایند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


بازگشت


بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.