مواضع حقوق بشر تروریست‌های غربی با رفتار آن‌ها تناقض دارد

ه گزارش خبرگزاری تسنیم از خمینی‌شهر، حجت‌الاسلام والمسلمین عباس رحیمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته خمینی‌شهر شهر اظهار کرد: کشورهای غربی خود تروریست هستند، ولی نظام ما به اتهام از گروه حزب‌الهی لبنان مدافع ترویسم قلمداد می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه فرهنگیان و اساتید دانشگاه ما باید دشمن‌شناس باشند، تصریح کرد: امروز دشمنان ما سرمایه‌گذاری عظیمی برای انحراف نسل جوان صرف می‌کنند.

امام جمعه خمینی‌شهر بیان کرد: قشر عظیمی از معلمان واساتید دانشگاه پاک هستند، ولی نسل دلسوزان امروز نظام، نگران تعلیم و تربیت نسل آینده کشور هستند.

وی با بیان اینکه سازمان جاسوسی غربی نسل جدید به خصوص دانش‌آموزان و دانشجویان ما را هدف قرار داده، گفت: آنها به خوبی می‌دانند که مدیران و اداره کنندگان آینده نظام و کشور از میان جوانان امروز هستند  بنابراین به دنبال آن هستند که از طریق مدیران عوامل نفوذی و مدیران آینده به کشور و نظام ضربه زده و از آنها علیه نظام ما استفاده کنند.

حجت‌الاسلام رحیمی با بیان اینکه فرهنگیان و اساتید ما هم با خود دشمن‌شناس باشند و هم به نسل امروز دشمن شناسی را تعلیم دهند، تصریح کرد: امروز متعهد ترین افراد در مدارس و دانشگاه ما کار می‌کنند ولی هستند افراد معدودی هستند که بر علیه نظام و دین اسلام  تلاش می‌کنند بنابراین مسئولان آموزشی کشور  باید مراقبت کند  اقدامات بعضی این افراد با مواضع نظام و اسلام منافات دارد.

انتهای پیام/ آ

http://khabarfarsi.com/ext/9084182


بازگشت


بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.