مسجد قداده

 

امام جمعه خمینی شهر:کسی که از علی(ع) جداست مسلمان هم نیست

امام جمعه خمینی شهر در مجلس جشن میلاد امام علی (ع) در محله دستگرد قداده خمینی شهر شرکت کرده بود طی سخنانی امام علی (ع) را تنها معیار و محور حق دانست و گفت:طبق روایات اسلامی که اهل سنت نیز قبول دارند حق همواره جایی است که علی (ع) و تفکر علوی حضور داشته باشد و با توجه به روایات (علی مع الحق) هر که از علی (ع) جدا شده است از حق جدا شده است.

ایشان با اشاره به جنایات وهابی ها در تخریب آثار اهلبیت(ع) و حتی اهانت به قبر حامی پیامبر و یار وفادار علی (ع) و بیان چگونگی شهادت او گفت:این کار نتیجه بغض و کینه نسبت به علی (ع) و جدایی از آن حضرت است.کاری که در هیچ آیینی روا نیست یعنی نبش قبر یک انسان فداکار و مبارز.

امام جمعه خمینی شهر گفت :تنها کشوری که مذهب جعفری است حکومتش علوی است ایران می باشد و ما که پیرو ائمه اطهار(ع) هستیم و شعار(هیهات منا الذله) را باور داریم باید با  چنگ و دندان از انقلابمان و حکومت اسلامی دفاع کنیم.

ایشان با توجه به انتخابات گفت:مردم با هوشیاری هم در شوراها افراد واجد صلاحیت را انتخاب می کنند و هم در ریاست جمهوری این بار نا امید و ناکام خواهند گذاشت.

آیت الله رحیمی افزود:از تحریب دیگر نامزدها و توهین به آنها پرهیز کنید.از غیبت و تهمت که گناه کبیره است پرهیز نماید و با حضور گسترده و انتخاب اصلح قلب امام عصر(عج) را شاد نماید.

در پایان کلنگ طرح توسعه مسجد امام دستگرد قداده و ساخت خانه عالم توسط امام جمعه به زمین زده شد.

 

 

 

 

 

 

 


بازگشت


بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.