امام جمعه خمینی شهر: اختلافات مسئولین شهرستان به مردم ضرر می زند

 

 

امام جمعه خمینی شهر: اختلافات مسئولین شهرستان به مردم ضرر می زند

 


 

 

امام جمعه خمینی شهر: اختلافات مسئولین شهرستان به مردم ضرر می زند

خمینی شهر- ایرنا- امام جمعه خمینی شهر گفت: بعضی اختلافات و موضع گیریهای مسئولین فعلی و سابق خمینی شهر باعث ضربه خوردن به شهر و مردم شده است.


به گزارش ایرنا، حجت الاسلام عباس رحیمی در خطبه های نماز جمعه خمینی شهر اظهار کرد: بعضی از افراد و مسئولین سابق و فعلی شهرستان در روزهای اخیر جنگ را بر علیه یکدیگر آغاز کرده اند، من از تربیون نماز جمعه به آنها نصیحت می کنم و اجازه نمی دهم در نوشته و سخنرانی خود باعث ایجاد التهاب و نگرانی مردم شوند.

وی خطاب به دو نفر از مسئولین سابق و فعلی شهرستان گفت: اگر شما حرفی برای گفتن دارید در جلسات خصوصی و در فضای آرام باهم حرف بزنید در جلسات عمومی و رسمی فضای شهر را آلوده و خراب نکنید.

وی تاکید کرد: اگر مسئولین اختلافات شخصی دارند از طریق مراجع قضایی و شورای تامین و فرمانداری به آنها رسیدگی شود. وی با تاکید براینکه با شرایط بوجود آمده فعلا نصیحت می کنم و به هیچ کس و در هیچ جلسه ای اجازه دامن زدن به مباحث سیاسی و اختلافی را نمی دهم، گفت: امیدوارم مسئولین شهرستان و هیاتها حد و حدود و شرایط زمان کنونی و حساسیتهای فعلی موجود نظام و کشور را در نظر بگیرند.

امام جمعه خمینی شهر در بخشی دیگر از خطبه ها با اشاره به روایات و احادیث ائمه اطهار که مسلمانان و شیعیان اجازه تهمت زدن و اهانت کردن به هیچ قومی و انسانی را ندارند، گفت: ما اجازه نداریم هر سخنی را به زبان بیاوریم، اسلام ما را به خوب حرف زدن و دشنام ندادن سفارش نموده است.

امام جمعه خمینی شهر با بیان اینکه اسلام دین زیباییهاست افزود: ما موظف هستیم اخلاق اسلامی و آداب اجتماعی مورد سفارش دین اسلام را عمل و رعایت کنیم.

وی با بیان اینکه سخنرانان در آیین عزاداری محرم باید از کسانی باشند که در خط نظام و رهبری هستند، خطاب به هیاتهای مذهبی گفت: اجازه ندهید بعضی از سخنرانان و مداحان به اسم ولایت و ائمه اطهار، ولایت و دین و ولی فقیه را تضعیف کنند، فعالیت این گونه افراد حرام است و مسئولین شهرستان و استان نباید اجازه سخنرانی و مداحی به این افراد بدهند.

 

 


بازگشت


بازدید کننده گرامی ، شما به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.