متن تبریک و گرامیداشت هفته دولت و فرارسیدن دهه ولایت وعید سعید غدیر خم

 

بسم الله الرحمن الرحیم

با گرامی داشت هفته دولت ، دهه ولایت و عید سعید غدیر خم عید امامت  و ولایت که ازبزرگترین و با فضیلت ترین اعیاد اسلامی است تبریک گفته  و امیدواریم ملت خداجوی و عاشق ولایت همواره با اطاعت از ولی فقیه زمان حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (دام عزه العالی) و هوشیاری و بصیرت بتوانند مشکلات پیش رو را همچون گذشته پشت سر گذارند و با حمایت از نظام ولائی جمهوری اسلامی نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب سازند و در مراسم جشنها حدود شرعی را رعایت نمایند .ان شاءالله                                          

ادامه مطلب

بیانیه سال 1396

سمه تعالی
میلاد حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا(س) و حلول سال نو و بهار طبیعت و سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال را به عموم مردم سرافراز ایران اسلامی بویژه مردم ولایتمدار و شهید پرور خمینی شهر تبریک گفته و سعادت و سلامت و پیروزی ملت و رفع مشکلات بویژه رفع مشکلات جوانان را از خدای متعال خواستارم.امید است دولتمردان بتوانند در این سال مطالبات رهبری را بویژه در موضوع تولید و اشتغال و مسائل فرهنگی برآورده سازند.
امام جمعه خمینی شهر
رحیمی

ادامه مطلب

بیانیه

 

بسمه تعالی

رحلت ناگهانی یار باوفای امام(ره) و مقام معظم رهبری،مرد سیاست و تلاش،سردار سازندگی و خدمتگذار سالهای طولانی به کشور، انقلاب و ملت حضرت آیت الله رفسنجانی را به مقام معظم رهبری و حوزه های علمیه و ملت شریف تسلیت میگوئیم

امام جمعه خمینی شهر

ادامه مطلب

امام خامنه ای: انتخابات هم حق است هم تکلیف

امام خامنه ای: انتخابات هم حق است هم تکلیف

مردم سرافراز خمینی شهر هفتم اسفند روز خلق حماسه ای دیگر است. همگی به پای صندوقهای رأی حضور یافته و با انتخاب نماینده ای قوی، خوشفکر و خدمتگذاری به آینده کشور و شهرستان رونق بخشید.

امام جمعه خمینی شهر

 

ادامه مطلب

حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی

بدینوسیله از حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی مرجع عالی قدر و روشنگر جهان تشیع(دام ظله) به جهت تشکیل کنگره جهانی افراطی گری و تکفیری در قم که اینجانب افتخار حضور داشتم تشکر می کنم. ان شا الله بتواند آغازی باشد برای اجماع علماء اسلام علیه تفکر غلط و ضد اسلامی تکفیری و شناخت مسلمانان از این وحشی ها و عاملان پشت پرده آنان.

 

خداوند سایه مراجع عظام و مقام معظم رهبری و حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی را بر سر مسلمین مستدام بدارد.

ادامه مطلب

ارتحال مرحوم حضرت آیت الله مهدوی کنی ره

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارتحال عالم ربانی و مجاهد خستگی ناپدیر مرحوم حضرت آیت الله مهدوی کنی ره که پس از عمری خدمت صادقانه و جهاد عاشقانه به حضرت دوست پیوست به حوزه های علمیه و روحانیت در خط امام ره و مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای روحی فداه تسلیت می گوئیم

امام جمعه خمینی شهر

رحیمی

ادامه مطلب

جشن بزرگ مهدویت

بمناسبت میلاد مسعود ، منجی بشریت ، مصلح جهانی ، نور آفرینش و روح هستی حضرت قائم آل محمد مجلس جشنی در مصلی نماز جمعه خمینی شهر صبح جمعه همزمان با قرائت دعای ندبه و سخنرانی آقای صابری اراکی از قم برگزار می گردد.

ضمن تبریک این عید بزرگ ، همه علاقه مندان به امام زمان (عج) را به حضور گسترده در این مراسم پرفیض دعوت می کنیم.

 

مکان : مصلی نماز جمعه خمینی شهر

زمان : جمعه 93/03/23 نیمه شعبان ، روز ولادت حضرت مهدی(عج)

ساعت 6 بامداد

 

 

 

 

 

امام جمعه خمینی شهر

رحیمی

ادامه مطلب

دعوت

 

از سوی امام جمعه خمینی شهر آیت الله رحیمی مراسم بزرگداشت سالگرد امام خمینی ره در در مصلی خمینی شهر برگزار می شود و ایشان از تمام مسئولان،روحانیون،خانواده شهداء و جانبازان و ایثارگران وعامه مردم را به حضور در این مراسم بزرگ فراخواند.

ادامه مطلب

بیانیه امام جمعه خمینی شهر حاج آقا رحیمی بمناسبت 14خرداد 1393سالگرد رحلت امام خمینی ره

بیانیه امام جمعه خمینی شهر حاج آقا رحیمی بمناسبت 14خرداد 1393سالگرد رحلت امام خمینی ره

باسمه تعالی

انتظار فرج نیمه ی خرداد کشم

بیست و  پنج سال از رحلت امام خوبان و پیشوای مسلمانان و رهبر آزادگان حضرت امام خمینی ره می گذرد.بیست و پنج سال است که مردم وفادار و امت بی قرار آن امام همیشه جاوید در غم او به سوگ نشسته و هر سال 14 خرداد برایش روز  تازه شدن درد فراق و ریختن اشک سوزان و ماتم است.

مردم عزیز همان گونه که قیام سید مظلومان حضرت امام حسین علیه السلام را فراموش نمی کنند و هر سال تازه تر و پرشورتر از گذشته عزای او را به پا می دارند،امام خمینی ره را نیز از یادنبرده و چون او را یک مرد حسینی و قیام و نهضت او را کربلایی و عاشورایی می دانند.همواره در یاد او اشک فراق می ریزند و امسال نیز بیشتر از گذشته مراسم بیست و پنجمین سالگرد او را به پا می دارند بویژه شهری که به نام آن بزرگوار است.

از این رو علاقه مندان،روحانیون،خانواده های معزز شهیدان،جانبازان،آزادگان و همه ی امت وفادار امام را به شرکت در مراسم آن عزیز از دست رفته فرا می خوانیم و در روز 14 خرداد1393 در مصلی نماز جمعه خمینی شهر یادش را گرامی می داریم.

همه می دانیم همان گونه که زنده نگهداشتن یاد امام حسین علیه السلام به معنای زنده نگهداشتن دین است،  زنده نگهداشتن یاد امام راحل عزیزمان به معنای زنده نگهداشتن اسلام و انقلاب اسلامی است و تجلیل از امام خمینی ره تجلیل از اسلام است،تجلیل از فقاهت و دیانت است،تجلیل از امامت و امام عصر عج است. زیرا او عبد صالحی بود که عمر خود را صرف جهاد در راه خدا و شکستن بت های زمان و تحقیر طاغوت های ستمگر نمود.او برای استقلال کشور و عزّت ملت و سرافرازی اسلام و ایران اسلامی گام برداشت و در این راه از هیچ خطری نهراسید و با تکیه بر ایمان و اسلام و خدای متعال با دست خالی ولی قلبی مملو از ایمان بر بزرگترین طاغوت پیروز گردید.

امام خمینی چهره کریه دروغگویان و قدرت های فریبکار جهان را رسوا و آنان را به انزوا کشاند و به مستضعفان جهان فهماند که اگر همه با هم باشند و بخواهند،می توانند.ملت ها از قدرت خود غافلند،از قدرت ایمان و اسلام غافلند و از قدرت اتحاد ملی غافلند و باید از این قدرت استفاده کنند.

قیام امام راحل نشان داد که در برابر اراده ملت ها، قدرت های پوشالی جهان،کاری از پیش نخواهند برد.او معتقد بود سازمان های بین المللی برای منافع ابر قدرت های زورگو درست شده نه برای ملت ها.

او معتقد بود حقوق بشری که آنان از آن دم می زنند دروغی بیش نیست و ابزاری است برای چپاول ملت ها و سلطه بر ذخایر آنان.

ما در این سال که سال اقتصاد و فرهنگ است با حضور در مراسم این رهبر بزرگ جهان اسلام با فکر و اندیشه ی او بیعت می کنیم،که در کنار خلف صالح او حضرت آیت الله العظمی خامنه ای رهبری معظم انقلاب(دام ظله)تا محو فتنه و فساد و ریشه کن شدن ستمگران و سپردن انقلاب به دست عدالت گستر جهان حضرت مهدی عج دست از انقلاب و خط امام برنداریم.

وعده ما 14 خرداد1393

مصلی نماز جمعه

 

رحیمی،امام جمعه خمینی شهر

ادامه مطلب

بیانیه روز معلم

معلمان این پرچمداران تعلیم و تربیت و مشعلداران سازندگی از ارزش والائی برخوردارند.

از این رو شهادت مظلومانه معلم نمونه شهید مطهری به عنوان روز معلم نامیده شده که این اینجانب ضمن تبریک این روز به تمامی معلمان و دبیران و اساتید متعهد آرزومندم که با درک واقعیتها و ضرورتها توسط معلمان و زمان شناسی و مسئولیت عظیم امانت داری که بر دوش آنان است بتوانند وظیفه اسلامی انسانی خود را در جهت هدایت نسل نو که مدیران آینده کشورند و ایجاد بصیرت و دشمن شناسی و تربیت و تزکیه در کنار تعلیم، نسل آینده را در برابر خطر ها و کینه های دشمنان بیمه کنند و دین خود را به این نسل بزرگ ادا کنند.

اینجانب با تمام وجود ارادت و تبریک خود را به شما ابراز داشته و برایتان آرزوی موفقیت می کنم.

 

 

ادامه مطلب

سلام بر 22 بهمن

سلام بر 22 بهمن

دهه فجر انقلاب اسلامی و سی و پنجمین پیروزی انقلاب بر امت امام مبارک باد.

22 بهمن روز عزت و استقلال ملت ایران و روز خفت و ذلت و شکست غارتگران است.

امام بزرگوار و معمار انقلاب اسلامی که با ندای آسمانی خویش ملت را بیدار و آگاه ساخت و با خروش ملت و عنایات الهی طومار رژیم باطل 2500 ساله شاهنشاهی را به ذباله دانی تاریخ سپرد و دست ابر جنایتکاران را از کشور اسلامی که تار وپود کشور را قبضه کرده بودند و منابع مالی و معنوی ما را به یغما برده بودند و ما را در انحطاط نگهداشته بودند و جلو هرگونه پیشرفت و استقلال را گرفته بودند و همه ارباب و عزیز بودند مگر ملت،مگر اسلام و ارزشها و تمام مظاهر فساد ترویج و مظاهر دین و دیانت را ممنوع کرده بودند قطع نمود و اینک ملت ما به پاس زحمات آن پیر سفر کرده و یاران با وفایش و شهدای گلگون کفن و به نشانه تجدید بیعت با اصول انقلاب و رهبر فرزانه حضرت آیت الله العظمی خامنه ای روحی فداه با حضور در راهپیمایی 22 بهمن سی و پنجمین سالگرد انقلاب اسلامی خود را جشن گرفته و امید بدخواهان بویژه مستکبرین و آمریکا و اسرائیل را به یأس مبدل  ساخته و به رجز خوانی رئیس جمهوری آمریکا پاسخ دندان شکن خواهند داد.

اینجانب از همه ملت دعوت می کنم که برای تجدید عهد با شهداء و امام و رهبر عزیزمان در راهچیمایی  22بهمن شرکت نموده و دین خود را به نظام اسلامی ادا نمایند

وعده ما در راهپیمایی 22 بهمن 1392

امام جمعه خمینی شهر

رحیمی

 

 

ادامه مطلب

پیام هفته دوم دی ماه

نهم دی ماه یادآور حماسه ای کم نظیر در تاریخ ملت مسلمان ایران است که بصیرت و وفاداری خود را نسبت به امام حسین ع،نظام اسلامی و رهبری نظام در نهم دی ماه 88 به نمایش گذاشتند.

 

فتنه 88 که توسط فریب خوردگان داخلی و معاندان خارجی به بهانه واهی در انتخابات شکل گرفت و می رفت تا اساس نظام اسلامی که خونبهای صدها هزار شهید و ایثارگر است متزلزل گردد و دشمنان خارجی هلهله کنان به حمایت این بدبخت های داخلی امدند و اشک یاران امام و انقلاب را درآوردند ملت با بصیرت مانند همیشه به تکلیف خود عمل کرد و چشم فتنه را کور نمود مانند طوفانی بساط فتنه گران که ترکیبی از منافقین،سلطنت طلب ها،ضد انقلاب داخلی،و همه ضربه دیده ها از انقلاب و نظام اسلامی بود مانند زباله آنان را کنار زد و وفاداری و میثاق خود را با ولایت تجدید نمود این روز بزرگ و ماندگار به امام و مسلمین و مردم حماسه ساز مبارک باد.

ادامه مطلب

پیام هفته دوم اذر ماه 1392

شکر نعمت،نعمتت افزون کند

ادب اقتضا می کند انسان در برابر کارهای خوب دیگران قدر شناس باشد اگر در جامع فردی تأثیر گذار است از وقت،فکر و از سلامتی و آبروی خود مایه می گذارد تا خدمتی عرضه کند،دلی را به دست بیاورد،گرهی را از کار فردی یا جامعه باز کند مشکلی را رفع کند باید دیگران از او تشکر کنند ،قدر او را بدانند،کارهای خوب او را بازگو گنند ولی گاهی در اثر از اخلاق های نادرت سبب می شود نه تنها از خدمتگذار تقدیر نشود بلکه خدمات او پوشانده شود،ناچیز جلوه داده شود و حتی منفی نیز تلقی شود.این کار ظلم بزرگی است به جامعه زیرا خدمتگذاران را دلسرد و بی انگیزه  می کند.

 

بنابر این اگر دولتی یا مسئولی منشاء خدمات بود مسئول بعدی باید از او تعریف کند و تقدیر کند نه اینکه بکلی خدمات و کارهای مثبت و نقاط قوت او را نادیده انگارد ونقاط ضعف را که هر کسی ممکن است داشته باشد برجسته نماید ؛بیاییم روحیه تشکر و تقدیر واقعی و نه چاپلوسی و دروغ داشته باشیم از شایستگان و خدمتگذاران واقعی و خیرین دلسوز قدردانی کنیم.حضرت امیر ع در نامه خود به مالک اشتر فرمود:آدم های خدمتگذار و خوب با آدم های نادرست در نظر تو یکسان نباشند که در آن صورت خدمتگذار دلسرد و خائن پر جرئت می شود.

ادامه مطلب

شهدای روحانی

احتراماً به منظور بزرگداشت یاد و خاطره چهل و یک نفر از شهدای والا مقام روحانی و طلبه شهید شهرستان خمینی شهر مراسمی با حضور مسئولین ولایتمدار و مردم همیشه در صحنه برگزار می گردد.

 

مکان:مصلای نماز جمعه

زمان:21/07/1392 (یکشنبه)سالروز شهادت امام باقرu همراه با نماز مغرب و عشا

 

ادامه مطلب

هفته دولت

هفته دولت گرامی باد
سالگرد شهادت شهید رجائی و شهید باهنر رئیس جمهور مکتبی نخست وزیر دولت وقت را گرامی می داریم و از خدمات دولت های قبل بویژه دولت دکتر احمدی نژاد بخاطر پشتکار ،تلاش بی وقفه و انجام کارهای بسیار مهم و ماندگار تشکر می کنم و برای دولت آقای روحانی نیز ارزوی موفقیت دارم.
امام جمعه خمینی شهر

ادامه مطلب

هتک حرمت

هتک حرمت

 

 

 

هتک حرمت ناصبی های خبیث به مرقد مطهر مجیر بن عبدی شهید راه ولایت و یار با وفای اهلبیت†(ع)  و امیر المومنین†(ع) را به ساحت مقدس امام عصر(عج) و رهبر معظم انقلاب و شیعیان داغدار تسلیت عرض میکنم و امیدوارم با ظهور معجل صاحب انقلاب و نابودی وهابیون قلب شیعه شاد گردد

امام جمعه خمینی شهر

رحیمی

 

 

ادامه مطلب

طلوع خوبی داشتی خدا کند غروبت

 

 

بسمه تعالی

 

جناب آقای رئیس جمهور

 

طلوع خوبی داشتی خدا کند غروبت.......

سلام علیکم

جناب آقای رئیس جمهور  در انتخابات نهم که انتخاب شدید بنده طی نامه ای که یک نسخه آن موجود است ضمن تبریک به شما یاد آور شدم که شما با شعار رجایی دیگر به میدان آمدید و مردم بوی رجایی را از حرفها و روش و منش شما استشمام کردند و تصوراشان این بود که نسخه دوم رجایی با همان تدین و دلسوزی،ولایتمداری،مردم داری و تواضع انتخاب شده ونسبتا طلوع خوبی داشتید و به همین دلیل برای انتخابات دهم نیز پرشور تر به میدان آمدند و شما را برگزیدند که کارهای نیمه تمام را تمام کنید و هرگز انتظار نداشتند که روزی مسیر دیگری را انتخاب نمایید و اطاعت شما از رهبری زیر سوال و ابهام برود.

از همان روز که مشائی را به عنوان معاون اول خود انتخاب کردید..........

 

 

ادامه بیانیه در ادامه مطلب

ادامه مطلب

روسای محترم مجریه،مقننه دامت توفیقاتهما

 بیانیه امام جمعه خمینی شهر

 

روسای محترم مجریه،مقننه دامت توفیقاتهما

همه می دانیم که ملت بزرگوار ایران و امت خمینی کبیر ، حساب مسئولان و عملکردآنان را با نظام جدا می دانند.و اگر در انتخابات آنگونه پرشور شرکت می کنند و یا در راهپیمایی 22 بهمن شرکت می کنند و دشمنان را ناکام میگذارند و آبروی مسئولان را حفظ می کنند ، فقط بخاطر رهبری و نظام اسلامی است و همچنون امام عزیز انتظار ندارند شما قلب رهبری و مردم را به درد آورید که ناچار شوند.......

 

ادامه بیانبه در ادامه مطلب

ادامه مطلب

پیام تسلیت به مناسبت شهدای عتبات عالیات

بسمه تعالي

يريدونَ لِيُطفِئوا نورَاللهِ بِاَفواهِهِم واللهُ مُتِمُّ نورِه وَلوكَرِهَ الكافِرون

آنان مي‌خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش سازند، ولي خدا نور خود را كامل مي‌كند هر چند كافران خوش نداشته باشند.

بار ديگر دشمنان پليد اسلام ، كينه عميق خود نسبت به اسلام و ساحت مقدس پيامبر اعظم (ص) را آشكار ساختند و با اقدامي نفرت‌انگيز، خشم مجموعه‌هاي خبيث صهيونيستي را از تلألؤ روزافزون اسلام و قرآن در جهان كنوني نشان دادند و با اقدام اخير تروريستي و انفجار در عتبات عاليات باعث تاثر و تالم گرديدند.

ضمن محکوم نمودن بي حرمتي آشکار به مقدسات اسلام و اقدام اخير تروريستي، شهادت آزاده وجانباز سرافرازحيدر نيک نژاد و خواهر شهيده نجفيان را به ساحت مقدس ولي عصر(عج)، مقام عظماي ولايت، مردم فهيم و شهيد پرور خميني شهر و خانواده هاي محترم آنان تبريك و تسليت گفته و از خداوند متعال علوّ درجات، رحمت و مغفرت واسعه براي شهيدان و صبر جزيل براي بستگان آنها را مسئلت مينمايم.

از تمام همشهريان عزيز درخواست مي‏ نمايم با تلاش بيشتر در راستاي نشر معارف قرآن کريم و سنت پيامبر اکرم(ص) و تقويت اصول مکتب اهل بيت(ع) پاسخ محکمي به اين اقدامات و جنايت‏ ها بدهند.

 

حضرت حجت السلام والمسلمين عباس رحيمي امام جمعه خميني شهر ونماينده ولي فقيه

محسن صرامي نماينده مردم فهيم شهرستان خميني شهر و رئيس مجمع نمايندگان استان اصفهان
احمد حقيقي فرماندار خميني شهر


ادامه مطلب