امام جمعه خمینی شهر: امیدواریم نماینده منتخب عهد خود با مردم را عملی کند

امام جمعه خمینی شهر:

امیدواریم نماینده منتخب عهد خود با مردم را عملی کند

جهت مشاهده خبر اینجا کلیک کنید

 

 

به یاد شهدای شهرستان خمینی شهر ۲۳۰۰ نهال کاشته شد

جهت مشاهده خبر اینجا کلیک کنید

 

 

مراسم بزرگداشت شهید حجت الاسلام سید مجتبی نواب صفوی در اصفهان برگزار شد 

 

جهت مشاهده خبر اینجا کلیک کنید

ادامه مطلب

اخبار هفته دوم مرداد ماه 1394

امام جمعه خمینی شهر
توسعه حوزه های علمیه جامعه را در برابر انحرافات بیمه می کند 

جهت مشاهده خبر اینجا کلیک کنید

 

 

امام جمعه خمینی شهر:

سران و دولتمردان آمریکایی افرادی نیستند که با آن‌ها لبخند بزنیم

جهت مشاهده خبر اینجا کلیک 

 

امام جمعه خمینی شهر: یاد شهدای غواص از خاطر مردم پاک نخواهد شد

 

جهت مشاهده خبر اینجا کلیک کنید

 

 

 

 

 

ادامه مطلب

امام جمعه خمینی شهر گفت: کار حلال مانند جهاد در راه خدا بوده

خبرگزاری تسنیم: امام جمعه خمینی شهر گفت: کار حلال مانند جهاد در راه خدا بوده و با تصویب قوانین حمایتی ویژه کارگراندر کشور، این قشر ضعیف مورد حمایت قرار گرفته‌اند و باید کارگران ضعیف ایرانی را حمایت کرد.

 جهت مشاهده اینجا کلیک کنید

 

ادامه مطلب

امام جمعه خمینی‌شهر خواستار تعیین تکلیف تحریم‌های یک طرفه علیه ایران در مذاکرات لوزان شد.

خبرگذاری تسنیم:

امام جمعه خمینی‌شهر خواستار تعیین تکلیف تحریم‌های یک طرفه علیه ایران در مذاکرات لوزان شد.

اینجا کلیک کنید

 

 

 

ادامه مطلب

تیم هسته ای مراقب حیله های آمریکا باشند/ لزوم همت مضاعف مسؤولان برای گره‌گشایی از نیاز مردم در سال جدید

به گزارش صاحب نیوز:

امام جمعه خمینی شهر:تیم هسته ای مراقب حیله های آمریکا باشند/ لزوم همت مضاعف مسؤولان برای گره‌گشایی از نیاز مردم در سال جدید

 

 جهت مشاهده اینجا کلیک کنید

 

ادامه مطلب

ا مام‌جمعه خمینی‌شهر گفت: بعضی از حرکت‌های اخیر وزارت ارشاد موجب نگرانی مراجع تقلید و به دغدغه برای آنان تبدیل‌ شده است.

به گزارش ندای انقلاب ا مام‌جمعه خمینی‌شهر گفت: بعضی از حرکت‌های اخیر وزارت ارشاد موجب نگرانی مراجع تقلید و به دغدغه برای آنان تبدیل‌ شده است.

جهت مشاهده خبر اینجا کلیک کنید

ادامه مطلب

امام جمعه خمینی‌شهر گفت: نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از ایران اسلامی وحشت دارد و صحبت‌های او در کنگره آمریکا نیز نشان‌دهنده این نکته است.

خبرگزاری تسنیم: امام جمعه خمینی‌شهر گفت: نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از ایران اسلامی وحشت دارد و صحبت‌های او در کنگره آمریکا نیز نشان‌دهنده این نکته است.

 جهت مشاهده اینجا کلیک کنید

 

 

 

ادامه مطلب

امام جمعه خمینی شهر: اختلافات مسئولین شهرستان به مردم ضرر می زند

 

 

امام جمعه خمینی شهر: اختلافات مسئولین شهرستان به مردم ضرر می زند

 


 

 

امام جمعه خمینی شهر: اختلافات مسئولین شهرستان به مردم ضرر می زند

خمینی شهر- ایرنا- امام جمعه خمینی شهر گفت: بعضی اختلافات و موضع گیریهای مسئولین فعلی و سابق خمینی شهر باعث ضربه خوردن به شهر و مردم شده است.


به گزارش ایرنا، حجت الاسلام عباس رحیمی در خطبه های نماز جمعه خمینی شهر اظهار کرد: بعضی از افراد و مسئولین سابق و فعلی شهرستان در روزهای اخیر جنگ را بر علیه یکدیگر آغاز کرده اند، من از تربیون نماز جمعه به آنها نصیحت می کنم و اجازه نمی دهم در نوشته و سخنرانی خود باعث ایجاد التهاب و نگرانی مردم شوند.

وی خطاب به دو نفر از مسئولین سابق و فعلی شهرستان گفت: اگر شما حرفی برای گفتن دارید در جلسات خصوصی و در فضای آرام باهم حرف بزنید در جلسات عمومی و رسمی فضای شهر را آلوده و خراب نکنید.

وی تاکید کرد: اگر مسئولین اختلافات شخصی دارند از طریق مراجع قضایی و شورای تامین و فرمانداری به آنها رسیدگی شود. وی با تاکید براینکه با شرایط بوجود آمده فعلا نصیحت می کنم و به هیچ کس و در هیچ جلسه ای اجازه دامن زدن به مباحث سیاسی و اختلافی را نمی دهم، گفت: امیدوارم مسئولین شهرستان و هیاتها حد و حدود و شرایط زمان کنونی و حساسیتهای فعلی موجود نظام و کشور را در نظر بگیرند.

امام جمعه خمینی شهر در بخشی دیگر از خطبه ها با اشاره به روایات و احادیث ائمه اطهار که مسلمانان و شیعیان اجازه تهمت زدن و اهانت کردن به هیچ قومی و انسانی را ندارند، گفت: ما اجازه نداریم هر سخنی را به زبان بیاوریم، اسلام ما را به خوب حرف زدن و دشنام ندادن سفارش نموده است.

امام جمعه خمینی شهر با بیان اینکه اسلام دین زیباییهاست افزود: ما موظف هستیم اخلاق اسلامی و آداب اجتماعی مورد سفارش دین اسلام را عمل و رعایت کنیم.

وی با بیان اینکه سخنرانان در آیین عزاداری محرم باید از کسانی باشند که در خط نظام و رهبری هستند، خطاب به هیاتهای مذهبی گفت: اجازه ندهید بعضی از سخنرانان و مداحان به اسم ولایت و ائمه اطهار، ولایت و دین و ولی فقیه را تضعیف کنند، فعالیت این گونه افراد حرام است و مسئولین شهرستان و استان نباید اجازه سخنرانی و مداحی به این افراد بدهند.

 

 

ادامه مطلب

امام جمعه خمینی شهر از مدعیان مرجعیت گله کرد

  امام جمعه خمینی شهر از مدعیان مرجعیت گله کرد  

به گزارش فتن به نقل از پایگاه خبری تحلیلی شهرستان خمینی شهر " قلمکده "، آیت الله رحیمی در خطبه های نماز جمعه این هفته خمینی شهر با اشاره به مسئله ولایت فقیه بیان داشت: ائمه اطهار(ع) در زمان غیبت امت را بی تکلیف نگذاشتند، بخصوص امام حسن عسگری(ع) و امام هادی(ع) راهنمایی کردند که بعد از ما چه باید بکنید و فرموده اند بخشی از جانشینان ما فقها و علما در عصر غیبت هستند و رهبری جامعه را بر عهده دارند.
امام جمعه خمینی شهر افزود: فقهایی که در عصر غیبت هستند همه وظایف امام معصوم و امام عصر(عج) که در غیبت هستند را باید انجام دهند همچون این نماز جمعه که واجب است و یا حدود، قصاص، قضاوت ، بیت المال و … که همه در مسیر حکومت اسلامی است.
وی ادامه داد: آنچه که حضرت امام خمینی(ره) انجام داد همین بود که برخی از مراجع دیگر انجام نداده و خیال کردند نمی شود انجام داد و امام با ویژگی هایی که داشت به این مسئله معتقد بود که می شود و انجام داد.
استاد حوزه و دانشگاه افزود: وظیفه علما و فقها تنها خواندن نماز جماعت، وجوهات، دادن رساله و پرداختن به احکام غسل و زکات و طهارت و نجاست و … نیست و مسئله بالاتر از این حرف ها است. بخش کوچکی از اسلام توضیح المسائل است و بخش وسیع احکام اسلام احکام حکومتی بود که تعطیل شده بود.
وی بیان داشت: نظر امام این بود که اگر فقیه کسی است که امین انبیا است باید به وظیفه های دیگر انبیاء و ائمه نیز عمل بکند و در مقام امر به معروف و نهی از منکر همچون امام حسین(ع) و برای دفاع از مستضعفین به میدان برود که ظلم ستیزی و مبارزه با فرعون و نمرود ها کار انبیا است.

 

namazjome امام جمعه از مدعیان مرجعیت که جمهوری اسلامی را زیر سوال می برند، گله کرد
رحیمی ادامه داد: حضرت امام یکی از وظایف مراجع و علما که بر زمین مانده بود را انجام داد و به صحنه آمد و جانش را در کف دست گرفت، امام را با آن عظمتش زندان کردند که ۱۵ خرداد به همین دلیل اتفاق افتاد.
آیت الله رحیمی با گلایه از بعضی ها که ادعای مرجعیت دارند و جمهوری اسلامی را زیر سوال میبرند اظهار داشت: این طور مرجعیت و آنهایی که ترویج آنها را می کنند کار غلطی است.
وی ادامه داد: اینها زمانی که جمهوری اسلامی نبود جرأت نداشتند چنین حرف هایی بزنند وخودشان را نشان بدهند، از فضایی که امام و جمهوری اسلامی برای آنها ایجاد کرده است سو استفاده می کنند و علیه امام خمینی، نظام اسلامی و رهبری امام خامنه ای کار می کنند که کار اینها با هیچ معیاری از معیار های اسلام سازگار نیست.
امام جمعه خمینی شهر خطاب به این گروه از افراد گفت: آن اسلامی که پیامبر برای ما آورده است اسلام امر به معروف و نهی از منکر است، شما جمهوری اسلامی را منکر می دانید؟ رهبری جمهور اسلامی را منکر می دانید؟ شما هفته وحدت را منکر می دانید که مقابل آن هفته برائت درست می کنید و توهین به رهبری می کنید که چرا می گوید وحدت؟ از تفرقه شما چه حاصل شد جز مسلمان کشی؟ از دشنام دادن شما به مقدسات بعضی ها چه حاصل شد جز شیعه کشی و ریختن خون این همه شیعه، نفاق، تفرقه، فساد و خوشحال شدن دشمن؟

 

ادامه مطلب

مواضع حقوق بشر تروریست‌های غربی با رفتار آن‌ها تناقض دارد

ه گزارش خبرگزاری تسنیم از خمینی‌شهر، حجت‌الاسلام والمسلمین عباس رحیمی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته خمینی‌شهر شهر اظهار کرد: کشورهای غربی خود تروریست هستند، ولی نظام ما به اتهام از گروه حزب‌الهی لبنان مدافع ترویسم قلمداد می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه فرهنگیان و اساتید دانشگاه ما باید دشمن‌شناس باشند، تصریح کرد: امروز دشمنان ما سرمایه‌گذاری عظیمی برای انحراف نسل جوان صرف می‌کنند.

امام جمعه خمینی‌شهر بیان کرد: قشر عظیمی از معلمان واساتید دانشگاه پاک هستند، ولی نسل دلسوزان امروز نظام، نگران تعلیم و تربیت نسل آینده کشور هستند.

وی با بیان اینکه سازمان جاسوسی غربی نسل جدید به خصوص دانش‌آموزان و دانشجویان ما را هدف قرار داده، گفت: آنها به خوبی می‌دانند که مدیران و اداره کنندگان آینده نظام و کشور از میان جوانان امروز هستند  بنابراین به دنبال آن هستند که از طریق مدیران عوامل نفوذی و مدیران آینده به کشور و نظام ضربه زده و از آنها علیه نظام ما استفاده کنند.

حجت‌الاسلام رحیمی با بیان اینکه فرهنگیان و اساتید ما هم با خود دشمن‌شناس باشند و هم به نسل امروز دشمن شناسی را تعلیم دهند، تصریح کرد: امروز متعهد ترین افراد در مدارس و دانشگاه ما کار می‌کنند ولی هستند افراد معدودی هستند که بر علیه نظام و دین اسلام  تلاش می‌کنند بنابراین مسئولان آموزشی کشور  باید مراقبت کند  اقدامات بعضی این افراد با مواضع نظام و اسلام منافات دارد.

انتهای پیام/ آ

http://khabarfarsi.com/ext/9084182

ادامه مطلب

مسلمانان در برابر جنایات گروه‌های تکفیری در سوریه ساکت نباشند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خمینی‌شهر، حجت‌الاسلام عباس رحیمی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه خمینی‌شهر با انتقاد از برگزاری بعضی مراسم‌های عروسی در محل تالار پذیرائی اظهار کرد: مردم باید مراقبت کنند در مراسم‌های شخصی و عمومی خود مسائل شرعی و دینی رعایت شود، بعضی از مجالس خصوصی از نظر شرعی و دینی اشکال دارد و برگزاری آن حرام است.

وی افزود: مسئولان مربوطه شهرستان و استان باید درباره بعضی از مراسم‌های برگزار شده در باغ‌ویلاها مراقبت نظارت بیشتری از خود نشان دهند.

امام جمعه خمینی‌شهر با اشاره به اینکه مردم از برگزاری اینکه مجالس گلایه و انتقاد دارند، تصریح کرد: مسئولان استان در برخورد با مظاهر فساد در جامعه جدی‌تر عمل کنند و در مواردی که مظاهر فساد علنی و آشکار بوده مسئولان کوتاهی نکرده و باید همه اقشار جامعه برای حذف مظاهر فساد احساس مسئولیت کنند.

وی به ‌جنایت‌های اخیر در کشور سوریه اشاره کرد و گفت: امروز عده‌ای مسلمان‌نما مرکز اسلام را تصرف کرده‌اند و عده‌ای از عوامل اسرائیل و آمریکا به اسلام در حال جنایات علیه مسلمانان و شیعیان هستند.

حجت‌الاسلام رحیمی تصریح کرد: کوتاهی و غفلت مسلمانان سبب شده تا در مرکز اسلام توسط عده‌ای که مسلمان نیستند، اختلافات بین مسلمانان هدایت شده و برنامه‌ریزی شود.

وی با بیان اینکه امروز شیعیان و مسلمانان مظلوم سوریه و در سراسر جهان و به خصوص کشورهای همسایه زیر فشار و جنایت هستند، تصریح کرد: اگر گروه‌های افراطی تکفیری قدرت پیدا کنند، به نسل شیعیان رحم نکرده و خاندان ائمه اطهار به سکوت و بی‌تفاوت بودن ما در این زمینه رضایت ندارند بنابراین کمک‌های مالی مردم، به حل مشکلات مردم سوریه کمک زیادی می‌کند.

http://khabarfarsi.com/ext/9084182

ادامه مطلب

امام جمعه خمینی شهر: تقویت مسائل تربیتی در مدارس مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام « عباس رحیمی » در خطبه های نماز جمعه خمینی شهر اظهارکرد: معاونت پرورشی در مدارس به دلیل عدم برنامه ریزی از کارایی لازم برخورد دار نیست.

وی به دیدار رهبر معظم انقلاب با فرهنگیان و معلمان اشاره کرد و گفت: امروز عملکرد مطلوب معاونت پرورشی از دغدغه های رهبر معظم انقلاب می باشد و این دغدغه نشاندهنده اهمیت و فعالیت پرورشی در مدارس کشور است.

امام جمعه خمینی شهر تصریح کرد: تقویت مسائل اخلاقی، فرهنگی و معنوی در مدارس شهرستان خمینی از ضرورت های آموزش و پرورش این شهرستان است و مسوولان آموزش وپرورش و مدیران مدارس باید به تقویت و احیای امور فرهنگی و اخلاقی دانش آموزان کمک کنند.

وی افزود: آموزش و پرورش برای مشکلات فرهنگیان و معلمان نیازمند سرمایه گذاری و اختصاص بودجه کافی است.

امام جمعه خمینی شهر با بیان اینکه پرورش نسل حال و آینده هزینه نیست بلکه یک نوع سرمایه گذاری برای اداره هرچه بهتر کشور در آینده است، گفت: تقویت موضوعات پرورشی و اخلاقی در مدارس نیاز به توجه ویژه دارد و کم توجهی به مسائل اخلاقی و پرورشی، در آینده خسارات سنگین در پی خواهد داشت.

حجت الاسلام رحیمی با اشاره اینکه برگزاری برخی مراسم های عروسی در تالارهای خمینی شهر موجب اذیت و آزار شهروندان شده است، گفت: مردم از وجود مظاهر فاسد در جامعه گلایه دارند و مظاهر فساد باید از جامعه و اینگونه اماکن حذف شود.

وی افزود:مسوولان مربوطه خمینی شهر و استان اصفهان باید در خصوص مراسم هایی که در باغ ویلا ها برگزار می شود، مراقبت و نظارت بیشتری داشته باشند.

وی با بیان اینکه مسوولان باید در برخورد با مظاهر فساد در جامعه جدی تر عمل کنند، افزود: همه اقشار جامعه باید برای حذف مظاهر فساد احساس مسوولیت کنند.

http://khabarfarsi.com/ext/9163761

ادامه مطلب

برای پاسخ گویی به شبهات دانشجویان باید از فرهنگ مكتوب استاد مطهری نهایت استفاده را کرد

امام جمعه خمینی شهر در بازدید از دانشگاه خمینی شهرگفت: گسترش فضاهای آموزشی و فرهنگی در دانشگاه قابل تقدیر است و حضور فعال دانشگاه آزاد اسلامی در خمینی شهر باعث عزت و ارتقای فرهنگی شهرستان شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، حجت الاسلام رحیمی ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی با شناخت دقیق اهداف به رسالت خود عمل نموده و مایه افتخار است.

وی با بیان اینکه قرآن تزکیه و تعلیم را بعنوان دو بال برای پیشرفت انسانهای با ایمان بیان کرده اظهار داشت: کتابهای استاد شهید مطهری در این خصوص سرمایه است و دانشجویان و دانشگاهیهان باید از فرهنگ مکتوب آن ‌‌نهایت استفاده را ببرند و پاسخ به شبهات دانشجویان از این طریق داده شود و دانشجویان را به مطالعه کتب مختلف شهید مطهری ترغیب نمائید.

حجت الاسلام رحیمی افزود: علم و تعهد با هم دنبال شوند و از هم جدا ناپذیراند و از افراد متعهد برای شکوفایی و رشد استعداد‌های جوانان استفاده شود.

امام جمعه خمینی شهر، در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: از طرق مختلف هوش‌ها و ذهنیت‌ها شکوفا تا دانشگاه به تولید علم و توسعه نائل شود. دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاهی قابل اطمینان است و همه باید تلاش کنند تا از خطرات و تهاجم فرهنگی دشمنان مصون بماند و فعالیت آن تضعیف نشود.

وی از برگزاری نماز جماعت، فعالیت‌های گسترده فرهنگی و دینی و ترویج معتقدات و اخلاق اسلامی، جذب اساتید متعهد و کارکنان خدوم قدردانی و ابراز امیدواری کرد دانشگاه آزاد اسلامی در مسیر الهی و مقدس خود به توفیقات بزرگ و آینده روشن بیش از پیش نائل شود.

دراین دیدارهمچنین رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهرگفت: دانشگاه آزاد اسلامی یادگار علمی حضرت امام (ره) و شجره طیبه‌ای است که پس از سی و سه سال فعالیت مستمر آموزشی، فرهنگی و تحقیقاتی خدمات فراوانی را به جامعه اسلامی ارائه نموده و اکنون بعنوان یکی از بزرگ‌ترین دانشگاههای حضوری در جهان به شمار می‌آید.

مهران مجلسی، با اشاره به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر سومین دانشگاه بزرگ در استان اصفهان محسوب می‌گردد بیان داشت: در طی سالهای اخیر کلیه امکانات و تجهیزات مورد نیاز دانشجویان جهت رفاه و تحصیل در فضای آرام و دلنشین فراهم شده و مجموعه خوابگاههای دانشجویی، مجموعه ورزشی، مجموعه‌های غذاخوری، مجموعه فرهنگی و مسجد النبی (ص) دانشگاه بطور دائم در اختیار دانشجویان قرار دارد و رضایت خوبی در بین دانشجویان بوجود آمده است.

رئیس دانشگاه توفیقات حاصل شده در ارائه مقالات ISI، چاپ کتابهای علمی، برگزاری کنفرانس‌ها و همایش‌های علمی را در دانشگاه امید بخش خواند و افزود: دانشجویان مخترع تا کنون در چند مسابقه جهانی که در کشورهای هلند و آلمان برگزار شد حائز رتبه‌های بر‌تر جهانی شدند که مایه افتخار ایران اسلامی است.

 

http://www.ilna.ir/news/news.cfm?id=165197

ادامه مطلب

۲۱ مسجد در شهرستان خمینی شهر اعتکاف برگزار می کنند

ه گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوانا به نقل از پایگاه خبری تحلیلی قلمکده؛ دبیر ستاد اعتکاف شهرستان خمینی شهر بیان کرد : در سال ۹۲ مراسم معنوی اعتکاف در ۱۹ مسجد شهرستان اجرا گردید که ۲۸۱۲ نفر معتکف متشکل از ۱۹۳۰ نفر خواهر و ۸۸۲ نفر برادر در این برنامه شرکت داشتند.

جواد رحیمی اعلام کرد : سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان خمینی شهر برای هفتمین سال اعتکاف شهرستان را پیگیری می کند و شهردادری ها ، دفاتر امام جمعه هر شهر ، نمایندگی صدا وسیما ، بهداشت ودرمان ، هلال احمر ، نیروی انتظامی ، اوقاف ، امورمساجد ، اصناف و اتاق بازرگانی ، اداره صنعت و معدن و تجارت ، ارشاد و فرهنگ اسلامی ، دانشگاه آزاد اسلامی از اعضای ستاد اعتکاف شهرستان خمینی شهر در سال ۹۳ می باشند.

کارشناس امور فرهنگی سازمان تبلیغات شهرستان خمینی شهر افزود : جلساتی با اعضا ستاد و رابطین مساجد اجرا کننده مراسم اعتکاف سال ۹۳گرفته شده است و مصوب شد که امام جمعه شهرهای خمینی شهر ، درچه ، کوشک در تریبون نماز جمعه پیرامون اعتکاف برای نماز گزاران نکاتی بیان کنند

وی ادامه داد:تبلیغات شهری پیرامون مکانهای ثبت نام و مساجد اجرا کننده مراسم در سطح شهرستان ، نظافت،برقراری امنیت،نظارت بر طبخ غذاوبهداشت،تبلیغات در صداوسیمای اصفهان،اعزام وحضورامدادگر و پزشک به مساجد،اعزام سخنران ومداح به مساجد مجری مراسم،توزیع حواله یخ ولیوان یک بارمصرف از وظایف دیگر اعضای ستاد اعتکاف شهرستان خمینی شهر است .

رحیمی خاطر نشان کرد : برگزاری مسابقه کتابخوانی از کتاب “امید فردا” نوشته امام جمعه خمینی شهر با موضوعیت امام زمان (عج) بین معتکفین ، جمع آوری دلنوشته ها و خاطرات معتکفین شهرستان خمینی شهر و در پایان چاپ آنها در قالب یک کتاب ، اعزام معتکفین به قم وجمکران به قید قرعه کشی از جمله برنامه های فرهنگی ستاد اعتکاف امسال می باشد.

جواد رحیمی گفت : در سال ۹۳ با استقبال خوبی روبرو شدیم و تعداد ۲۱ مسجد اجرای مراسم معنوی اعتکاف را بر عهده گرفتند که تعدای از این مساجد مراسم اعتکاف را به تفکیک جنسیت (خواهر ، برادر) و تعدادی نیز مشترک اجرا می گردد.

وی تذکر داد : ثبت نام به صورت حضوری واینترنتی صورت می گیرد و چگونگی و زمان این فرآیند و همچنین تامین هزینه ها و دریافت کمک های مالی از خیرین هر مسجد متفاوت است و تصمیم با مسئولین اعتکاف مساجد است.

http://navana.ir/4141/۲۱

ادامه مطلب